Antalya Migros AVM

Konyaaltı / Alışveriş Merkezi


AVM Hakkında

Her yıl yerli ve yabancı milyonlarca turisti ağırlayan Antalya, 6 Haziran 2001 tarihinde ANTALYA MİGROS Avm yi hizmete açarak turizm gelirlerine ilave olarak alışveriş gelirlerinde de önemli artışlar kaydetmeye başlamıştır.

130 ihtisas mağazasıyla, yerel ve uluslararası düzeydeki kalite garantili prestij markalarıyla, geniş ürün yelpazesiyle, dünya ve Türk damak tadına hitap eden geniş fast food alanıyla, kısa ve orta vadeli ihtiyaç maddelerine yönelik 30 kasalı 5M Migros Hipermarketiyle, Boyner, Zara, Mudo, Lcwaikiki gibi büyük mağazacılık güvenceleriyle ve kültürel/sosyal etkinlikleriyle klimatize bir ortamda alışveriş yapma keyfini uzun süre bekleyen Antalyalılar, yöreye gelen yerli ve yabancı turistler ve hatta Konya, Isparta ve Burdur gibi komşu illerin bölge halkı, Migros Antalya Alışveriş Merkezi'nde bu taleplerine karşılık bulmaktadırlar.

Alışveriş Merkezimiz her gün sabah 10.00'dan akşam 22.00'ye kadar açıktır. Yaz aylarında ise Antalya'nın turizm merkezi olması nedeniyle, 4 aylık bir süre için, akşamları saat 23.00'e kadar açık kalmaktadır. Alışveriş merkezlerinin otopark alanı ise 1300 araç kapasitesine sahiptir.

Hipermarket zemin katta yer almakta, sekiz salonlu sinema ile fast food alanları birinci katta yer almaktadır. Yemek yeme ve oturma alanları, güney tarafta Akdeniz ve Beydağı manzaralarına bakmaktadır. Ayrıca her üç katta, çeşitli büyüklüklerde toplam 130 mağaza bulunmaktadır. Tüm merkez içinde sigara içmek yasaktır.


iletişim numarası
(242) 230 1111

Çalışma Saatleri
Bugün: 10:00 - 22:00 (Şu an kapalı)

Adres: Arapsuyu Mahallesi, Atatürk Blv. No:3, 07030 Konyaaltı/Antalya (Yol Tarifi)Yorum yazmak için giriş yap veya kayıt ol

Henüz yorum yapılmamış.