‘Mustafa’nın Masası’ Bodrum’a geliyor fotoğraf

‘Mustafa’nın Masası’ Bodrum’a geliyor

Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinden göç eden bir ailenin oğlu olarak 1977 Brüksel’de doğan Mustafa Duran için soyadını en fazla hak eden kişi desek abartmış olmayız.

Devamını oku

Urla Tarhana Şenliği başlıyor fotoğraf

Urla Tarhana Şenliği başlıyor

Urla Belediyesi ile S.S Urla Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi öncülüğünde Zeytinler köy Meydanı’nda 13 Ekim tarihinde Tarhana Şenliği düzenlenecek.

Devamını oku

Kilye Lokanta Emaar doğal ve geleneksel lezzetin yeni adresi. fotoğraf

Kilye Lokanta Emaar doğal ve geleneksel lezzetin yeni adresi.

İstanbul’un en büyük yaşam ve alışveriş merkezi Emaar, teras katında açılan Kilye Lokanta ile Türk mutfağının klasikleşmiş lezzetlerini lokanta ve meyhane konseptiyle lezzetseverlere sunuyor.

Devamını oku

3. ULUSLARARASI ADANA LEZZET FESTİVALİ‘NE 270 BİN ZİYARETÇİ fotoğraf

3. ULUSLARARASI ADANA LEZZET FESTİVALİ‘NE 270 BİN ZİYARETÇİ

Bu yıl 4 – 6 Ekim tarihlerinde “Büyük Akdeniz Şöleni” temasıyla Adana mutfağını Akdeniz ülkeleriyle buluşturan 3. Uluslararası Adana Lezzet Festivali Pazar günü gerçekleşen etkinliklerle görkemli bir final yaptı. Konuk ülkelerden Güney Kore ekibinin

Devamını oku

Vişnelik Müzik Festivali ile Ankara Müziğe Doyacak fotoğraf

Vişnelik Müzik Festivali ile Ankara Müziğe Doyacak

ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi'de gerçekleşecek olan Vişnelik Müzik Festivali "Birlikte Güzel" desteği ile 11-12-13 Ekim tarihlerinde Ankara'yı coşturacak.

Devamını oku

Öğle yemeklerinin yeni adresi: Loco De Pera fotoğraf

Öğle yemeklerinin yeni adresi: Loco De Pera

Pera’nın benzersiz atmosferinde birbirinden enfes lezzetlerin sunulduğu, her damak tarzına hitap eden seçenekleriyle misafirlerini mest eden Loco de Pera, öğle yemeklerinin yeni trend adresleri arasında yerini aldı.

Devamını oku

EGİAD Akademi’den gastronomi eğitimleri fotoğraf

EGİAD Akademi’den gastronomi eğitimleri

Ege Genç İş İnsanları Derneği, bu yıl ilk kez düzenleyeceği EGİAD Akademi kapsamında birçok etkinliğe imza atıyor. Ekim ayını Gastronomi Ayı olarak belirleyen STK, etkinlikler kapsamında ilk faaliyet olarak Zeytincilik sektörünü ele aldı.

Devamını oku

Meze Festivali 6 Ekim’de Ortaköy’de başlıyor fotoğraf

Meze Festivali 6 Ekim’de Ortaköy’de başlıyor

Zengin Türk mutfağının muhteşem lezzetleri, mezeleri ve gastronomi uzmanlarını bir araya getiren Yeniden Meze, 6 Ekim’de Ortaköy Feriye’de gerçekleşiyor. Festivalde usta şeflerin birbirinden lezzetli mezeleri misafirlerle buluşacak.

Devamını oku