Bodrum’da bir dünya lezzeti Sugar & Salt fotoğraf

Bodrum’da bir dünya lezzeti Sugar & Salt

Bodrum’a gidenlerin ve orada yaşayanların en önemli sorunlarından birisi elbette yemek… Daha çok gece yaşamına renk katan eğlence mekanlarının öne çıktığı Bodrum’da birbirinden değerli lezzet noktaları var elbette… Ancak ya yüksek hesaplar ödemeyi...

Devamını oku
Tarihi Demirci Döner Lokantası, lezzetini Aksaray’daki ödüllü restoranına iki şehirden taşıyor fotoğraf

Tarihi Demirci Döner Lokantası, lezzetini Aksaray’daki ödüllü restoranına iki şehirden taşıyor

Döner işini severek ve bilerek yapan, dolayısı ile müşterilerini memnun eden mekanların sayısı artıyor. Bunlardan biri olan Aksaray’daki Tarihi Demirci Döner Lokantası, ürünlerinin lezzetini tasarım ödüllü mekanına iki güzide Anadolu kentinden...

Devamını oku
Bir Bursa efsanesi: Kitap Evi Otel fotoğraf

Bir Bursa efsanesi: Kitap Evi Otel

Türkiye’nin en eski kentlerinden birisi olan Bursa, eskilerde Olimpos, bugünlerde Uludağ adını verdiğimiz (aslında her iki isim de aynı anlamda) 3 bin metrelik zirveye sahip bir dağın eteklerinde kurulu, malumunuz.

Devamını oku
Afytos’ta üzüm kokulu "Kazani"… fotoğraf

Afytos’ta üzüm kokulu "Kazani"…

Afytos, Yunanistan’ın 2. büyük kenti Selanik’e bir saat mesafede, Halkidiki bölgesindeki 3 koldan en güneyde olan Kassandra’nın en şirin ilçesi… Taş evleri, daracık Arnavut kaldırımı sokakları, yazın dünyanın her köşesinden gelen seçkin misafirleri..

Devamını oku
Edremit’in yerel lezzetlerini yaşatıyor fotoğraf

Edremit’in yerel lezzetlerini yaşatıyor

Turizm alanındaki 25’nci yılını Kazdağları’nda kutlayan Prontotour’un katıldığımız basın turunun son akşamı Edremit’teki butik Lokanta Bahar’a gittik. Kapıda bizi yerinde duramayan lokantanın kurucusu genç girişimci Ekrem Yanbolluoğlu karşıladı.

Devamını oku