Novamall Manavgat AVM

Manavgat / Alışveriş Merkezi


AVM Hakkında

NovaMall Avm eski adıyla Novada Manavgat, Antalya’nın en büyük ikinci ilçesi ve en önemli turistik merkezlerinden biri olan Manavgat’ta 120 yeni markaya ev sahipliği yapıyor. NovaMall avm; günlük 30 bin araç geçişinin gerçekleştiği Antalya-Alanya karayolu üzerinde, Antalya’ya 75 km. mesafede, Antalya–Alanya yolunun orta noktasında yer alıyor.

Side Arkeolojik adasından ve barok ağırlıklı çizgiler taşıyan özgün mimarisi ile Nova Mall, Manavgat otogarının yanındaki kolay ulaşılabilir lokasyonu ile de bölge halkı ve turistler için bir çekim merkezi olacak.

Nova Mall; 1000 m²’lik bölgenin en büyük çocuk – yetişkin eğlence alanı, 4.000 m² yeme – içme alanının yanı sıra kadın ve çocuklara özel kulüp aktivitelerinden ünlü şarkıcı ile sanatçıların mini konser ve imza günlerine, çocuk etkinliklerinden alternatif şovlara kadar birbirinden renkli aktivitelerle Akdeniz’in sosyal yaşamına hareket katacak.  NovaMall 500’ü kapalı, toplam 1000 araçlık otopark kapasitesi  ile ziyaretçilerine konforlu bir alışveriş ortamı sağlayacak .

iletişim numarası
(242) 742 1518

Çalışma Saatleri
Bugün: 10:00 - 22:00 (Şu an açık)

Adres: Sorgun Mahallesi, 8096. Sokak No:5, 07600 Manavgat/Antalya (Yol Tarifi)Yorum yazmak için giriş yap veya kayıt ol

Henüz yorum yapılmamış.