Optimum Ataşehir AVM

Ataşehir / Alışveriş Merkezi


AVM Hakkında

2008 yılından bu yana hizmet verdiği İstanbul Anadolu Yakası’nda, alışveriş ve sosyal yaşamın önemli sembollerinden biri haline gelen İstanbul Optimum Ataşehir Avm, bir yıllık yenilenme sürecini tamamladı. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen ünlü markalarından indirimli alışveriş yapma imkanı sunan İstanbul Optimum Outlet, yenilenen yüzü ve mağaza karmasına katılan yeni markaları ile ziyaretçilerini karşılamaya başladı!

Optimum'da yeni sosyal aktivite alanları ile iki kat eğlence

Optimum’un iç ve dış mekan için tasarlanan farklı çocuk oyun alanları, yenilenen buz pisti ile birlikte sosyal aktivite alanları çok daha ilgi çekici hale getirildi. Yıl boyunca düzenlediği birbirinden eğlenceli etkinliklerle çocuklar için de cazibe noktası olan Optimum Outlet, minik ziyaretçilerine sanattan hobiye, mutfak atölyelerinden gelişim atölyelerine uzanan eğlenceli ve öğretici aktiviteler sunuyor.

Buz pateni keyfi doruklara çıkıyor!

Optimum Outlet Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Anadolu Yakası’nın ilk ve tek gerçek buz pateni pisti olan Buzluk, yeni konsepti ile buz pateni keyfini doruklara çıkarıyor. Haftanın her günü büyük küçük herkese öğrenme, eğlenme ve sporun tadını çıkarma imkanı sunan gerçek buz pisti özelliğine sahip Buzluk, buz pateni sevdalılarına uzman eğitmenlerden eğitim alma imkanı ve bolca eğlence vadediyor. Buzluk aynı zamanda, buz hokeyi maçları, yabancı gösteri gruplarının ve Türkiye buz pateni şampiyonlarının gösterileri ile görsel şölen niteliğindeki şovlara da sahne oluyor.

iletişim numarası
(216) 664 1414

Çalışma Saatleri
Bugün: 10:00 - 22:00 (Şu an kapalı)

Adres: Yeni Sahra Mahallesi, Optimum Outlet AVM Otoparkı, 34746 Ataşehir/İstanbul (Yol Tarifi)Yorum yazmak için giriş yap veya kayıt ol

Henüz yorum yapılmamış.