Image

BigChefs Moda Teras hizmete girdi

Türkiye’nin önde gelen cafe/brasserie zincir markası BigChefs, yeni şubesini Moda’da açtı. Adalar ve Moda İskelesi’ni içine alan büyüleyici İstanbul manzarasına sahip BigChefs Moda aynı zamanda 100 kişilik toplantı salonu ile misafirlerinin tüm beklentilerine cevap veriyor. 

Yeme içme sektörünün en sevilen markalarından BigChefs, yeni şubesiyle İstanbul Moda’da hizmet vermeye başladı. Moda İskelesi’nden başlayarak Adalar’a kadar uzanan deniz manzarası, şık ve samimi ortamıyla BigChefs Moda Teras, misafirlerini ilk adımdan itibaren kucaklıyor. 

100 KİŞİLİK TOPLANTI SALONU

Bahar ve yaz aylarında, konuklarını çok büyük bir bahçede ağırlama imkanına sahip olan BigChefs Moda Teras, soğuk günlerde de kış bahçesiyle keyifli bir alternatif sunuyor. Bir BigChefs klasiği olan şömine ve okuma keyfine ara vermek istemeyen misafirler için düşünülmüş kütüphane ise BigChefs Moda Teras’ta yerini alıyor. Mekanın dikkat çeken bir diğer yanı ise 100 kişiyi ağırlayabilen bir toplantı salonunun bulunması. Her çeşit davet ve organizasyona uygun tasarlanmış toplantı salonunda; tiyatro, mini konser, iş toplantısı, lansman ve workshoplar yapılabiliyor.

GENİŞ MENÜ İLE HİZMET

BigChefs, aşkla hazırladığı özgün yemekleriyle, her zaman olduğu gibi mutluluk veren sabah kahvaltılarından neşeli öğle yemeklerine, sohbetine doyulmaz akşamüzeri buluşmalarından en keyifli akşam yemeklerine, günün her saatinde misafirlerini özenle ağırlıyor. Menülerinde tadına doyulmaz kahvaltı seçenekleri, ev yapımı makarnalar, et çeşitleri, burgerler, salatalar, pizzalar, deniz mahsulleri ve tatlılara yer veren BigChefs, Türk mutfağının geçmişten bugüne gelen mirasını yeniden yorumluyor.

Cuma-Cumartesi saat 09.00-01.00, diğer günler ise 09.00-00:00 arasında hizmet veren BigChefs Moda Teras ‘mutlu misafir’ ilkesiyle hareket eden ekibi ve ev sıcaklığındaki dekorasyonuyla her yaştan müdavimlerini oluşturuyor.