Image

BigChefs’in yeni menüsünde glütensiz ürün ayrıcalığı

BigChefs, menüsüne en güzel bahar ve yaz lezzetlerini ekledi. Menüsüne, yaz salataları, kase ve fırında hazırlanan lezzetlerin yanı sıra, nachos çeşitleri ve yeni pizza seçeneklerini ekleyen BigChefs, misafirlerini mevsime çok yakışacak tatlarla ağırlıyor. BigChefs’in yeni menüsünde glutensiz ve laktozsuz yiyecek içecek çeşitleri de yerini alıyor.

Değişen mevsimle birlikte yeme-içme alışkanlıklarımız da farklılık göstermeye başlıyor. 

BigChefs, mevsimin getirdiği bu değişime uyum sağlayarak, ilkbahar-yaz menüsüne eklediği tatlarla yine iddiasını ortaya koydu. 

BigChefs, uluslararası yemeklerin eşsiz karışımı ile titizlikle hazırladığı yeni menüsünde, ferahlatıcı lezzetler ve en taze mevsimlik yemeklerle keyifli bir yemek deneyimi sunuyor. 

TOPRAĞIN KADINLARINDAN

BigChefs, pek çok seçeneğin yer aldığı yeni menüsünde, doyurucu, sağlıklı öğünlerle, yiyecek-içecek dünyasının yeni trendini sofralara taşıyor. İlkbahar-yaz menüsünde de Toprağın Kadınlarından Sofralara projesi kapsamında, yerel kadın üreticilerden aldığı doğal ve taze ürünlere yer veren BigChefs, kuskus, pirinç, kuşburnu marmelatı, domates salçasını, birlikte çalışmaya başladığı kadın üreticilerden tedarik ediyor.

SAĞLIKLI ÜRÜNLER

BigChefs’in yeni menüsüne, glutensiz, laktozsuz, detoks içecekler de ayrı bir değer katıyor. Yoğurt- laktozsuz süt ya da yoğurt-kefir karışımlarıyla hazırlanan doyurucu, sağlıklı içecekler, hem göze hem damağa hitap ediyor.

Tatlı menüsünde yer alan Çikolatalı Markiz, özel günlere yakışacak, dikkat çekici bir tarif. Yaz tatlılarından Chia Tea Latte ve Muhallebili Kek ile Fırınlanmış Marshmallow ise denenmesi gereken seçenekler arasında.