Image

‘Bir Divan Masalı’ Divan Pastaneleri’nde

Divan Pastaneleri, yeni yıla özel tasarladığı birbirinden şık ve masalsı yılbaşı paketleriyle “Bir Divan Masalı”nı vaadediyor. Dekoratif parçalara enfes Divan pralinleri, lokumları, madlenleri ve drajelerin eşlik ettiği “Bir Divan Masalı” koleksiyonu, yeni yılda sevdiklerine tatlı bir sürpriz yapmak isteyenlere geniş seçenekler sunuyor. Yediden yetmişe masalların büyülü dünyasında hayalleri süsleyen “Gizemli Yolculuk”, “Büyülü Rüya”, “Sihirli Gece”, “Kristal Düşler” ve “Harikalar Diyarı” konseptleriyle sunulan “Bir Divan Masalı” koleksiyonu bu yıla da damga vuruyor.

Gri ve mavinin tonlarının hakim olduğu on üç parçadan oluşan “Gizemli Yolculuk” paketinde birbirinden şık dekoratif objelerin yanı sıra Divan’ın leziz çikolataları da yer alıyor. Masallardaki şatolardan ilhamla tasarlanan, kırmızı ve altın sarısının en ihtişamlı haliyle bir araya geldiği “Büyülü Rüya” sepet, box ve mini olmak üzere üç farklı konsepte sahip. Masalların sihirli dünyasına yolculuk vadeden “Sihirli Gece” paketleri gecenin karanlığını yansıtan siyah, turuncu ve altın sarısı ile gizemli ve bir o kadar da şık iki farklı sepet ve box’tan oluşuyor.

“ Sihirli Gece” paketleri mistik, masal ve box olmak üzere üç farklı seçenekle yeni yıl hediyesi arayanlara zengin seçenekler sunuyor. Mor ve gümüşün muhteşem uyumu ile peri masallarının ışıltısını “Bir Divan Masalı” koleksiyonuna taşıyan “Kristal Düşler” paketleri, on bir, yedi ve dört parçadan oluşan farklı boyutlarda sizlerin beğenisine sunuluyor. Koleksiyonun son konsepti “Harikalar Diyarı” ise sınırsızlık ormanına yolculuğa çağırıyor. Mavi, beyaz ve gümüş tonlarının hakim olduğu tasarımıyla sunulan “Harikalar Diyarı” ise box ve birbirinden farklı iki mini seçeneğiyle hediye arayışında olanların favorisi olmaya aday.