Image

Hilton İstanbul Bosphorus’tan ‘Yeşilçam Geceleri’ ile nostaljiye davet

Açıldığı günden bu yana siyaset, basın ve sanat camiasından birçok ünlü ismi ağırlayan Hilton İstanbul Bosphorus’un gözde mekanı Lalezar, 14-15 Mart günlerinde misafirlerine “Yeşilçam Geceleri” konseptiyle nostalji yüklü bir lezzet şöleni yaşatmaya hazırlanıyor.


Yeşilçam sinemasında önemli bir yeri olan ve aralarında ‘Üç Arkadaş’, ‘Turist Ömer’, ‘Ahh Güzel İstanbul’, ‘Hırsız’ ve ‘Kalbimin Şarkısı’nın da bulunduğu onlarca sinema filminde favori buluşma mekanı olarak kullanılan Hilton İstanbul Bosphorus, değer sunan bir projeye imza atıyor.

Türkiye’nin ilk beş yıldızlı uluslararası oteli Hilton İstanbul Bosphorus’un favori mekanlarından Lalezar, 14-15 Mart tarihlerinde gerçekleştireceği ‘Yeşilçam Geceleri’ ile misafirlerine keyifli iki akşam yaşatmaya hazırlanıyor. Sözünü ettiğimiz tarihlerde saat 20:00’den itibaren misafirlerini ağırlamaya başlayacak olan mekanın birbirinden lezzetli meze ve yemeklerine, nostalji yüklü Yeşilçam şarkıları eşlik edecek. “Yeşilçam Geceleri” için Cuma akşamını tercih edenler ise, bir döneme damgasını vuran şarkıları, canlı fasıl ekibinin muhteşem performansıyla dinleme fırsatını yakalayacaklar. 

SEÇKİN MENÜSÜ VAR

Farklı tercihlere hitap eden set menülerin sunulacağı Lalezar Meyhanesi’nde, taze ve yerel ürünlerle hazırlanan meyhane kültürünün geleneksel lezzetleri yer alacak. Yoğurtlu ıspanak, balkabağı sinkonta, çiroz, karides mantı Sakarca mücver, kasap köfte ve şakşuka gibi birbirinden lezzetli soğuk ve sıcak mezelerin yer aldığı menünün tatlı seçeneği ise künefe ve mevsim meyveleri olacak. İki kadeh yerli içeceğin dahil olduğu, soğuk ve sıcak mezelerden oluşan set menünün fiyatı 150 TL; limitsiz yerli içeceğin dahil olduğu set menünün fiyatı ise 185 TL olacak. 

GRUPLARA ÖZEL İNDİRİM

15 kişi ve üzeri arkadaş gruplarına özel bir indirimin de uygulanacağı Yeşilçam Geceleri’nde, arzu eden misafirler Lalezar’ın fiks menüsünü ya da A La Carte menüsünden dileğini de seçebilecekler. Ana yemeğin ve sınırsız yerli içeceğin dahil olduğu fiks menünün fiyatı KDV hariç 245 TL.