Image

Kavaklıdere BigChefs’te cuma gecesi keyfi

Türkiye’nin önde gelen zincir markası BigChefs, ilk marka deneyimini yaşattığı Ankaralılar’a her Cuma DJ ve canlı müzik performansı sunuyor. Kavaklıdere BigChefs, aynı zamanda menüsü ile de öne çıkıyor.

Türkiye’nin en sevilen restoranlarının başında gelen BigChefs, kapılarını ilk olarak 12 yıl önce Ankara’da açtı. Bugün yurt içinde ve dışında 55 restoranı ile hizmet yürüten BigChefs’in kısa sürede yakaladığı bu başarıda, Ankara’da gösterdiği performans ve iyi hizmetin payı kuşkusuz çok büyük. Yani kısaca önce Ankaralılar’ın gönlünü kazanmasını bildi markanın yönetimi. Yeri gelmişken, Ankara’ya ziyaret edenlerin de kulaktan kulağa öğrendikleri ilk restoran işletmelerinden olduğunu da belirtelim.

Bahsettiğimiz gibi ilk kez Ankara’da faaliyete geçen BigChefs, damaklarda iz bırakan menüleriyle Ankaralılar’ın vazgeçilmez buluşma noktası olmayı sürdürüyor. ‘Mutlu misafir’ ilkesiyle konuklarına farklı deneyimler yaşatmayı amaçlayan BigChefs, Kavaklıdere şubesinde başlattığı canlı müzik performanslarıyla, Ankaralı misafirlerinin zihninde de unutulmaz tatlar bırakıyor. 1 Şubat’tan itibaren Kavaklıdere BigChefs şubesinde Cuma akşamlarına, DJ ve canlı müzik performansı eşlik ediyor. Saat 20:00’da başlayan müzik performansları hafta sonuna girmenin keyif ve heyecanını bir kat daha artırıyor. 

İŞ ÇIKIŞI BULUŞMA ADRESİ

Cuma günleri iş çıkışı bir araya gelinen akşam yemeklerinde, müzik canlı perküsyon ve saksafon ile başlıyor. İlerleyen saatlerde house müziğin ağırlıkta olduğu DJ performansı ile gece farklı bir tat kazanıyor. Leziz akşam yemeğinin verdiği doygunluk ve mutluluk hissi, DJ’in müzik seçimleriyle yerini önce rahatlamaya sonra da coşkuya bırakıyor. Kavaklıdere BigChefs’te Cuma keyfi ve coşkusu, geç saatlere kadar devam ediyor. 

MENÜ, DÜNYA MUTFAĞI

Samimi, mütevazı ve güler yüzlü servis anlayışıyla misafirlerine hizmet sunan BigChefs, menülerinde yer verdiği zengin yemek çeşitleriyle, farklı damak zevklerine hitap ediyor. Günün her saatine uygun yiyecek ve içecek seçeneklerinin bulunduğu menülerde, geleneksel lezzetler dünya mutfağından seçilmiş tatlarla harmanlanıyor. Ev yapımı makarnalar, et ve tavuk çeşitleri, burgerler, salatalar, çeşit çeşit pizzalar ve deniz mahsulleriyle hazırlanan tüm yemekler sunumlarıyla göz alırken, lezzetleriyle de BigChefs deneyimlerini benzersiz kılıyor.