Image

TAB Gıda Burger King®, Popeyes® ve Sbarro® ile İstanbul Havalimanı'nda yerini aldı

İstanbul Havalimanı, yeme içme devlerine de fırsat sunuyor. Hızlı servis restoran zinciri sektörünün önemli markalarını bünyesinde bulunduran TAB Gıda, İstanbul Havalimanı’nda yer alacak restoranlarının ilk 3’ünü franchise olarak açtı

İstanbul’un dünya vitrinine açılan yeni havalimanı İstanbul Havalimanı, yeme içme sektörüne sunduğu fırsatlarla da çok konuşulacak. Tam mesai 7 Nisan’da faaliyete geçecek olan İstanbul Havalimanı’nda hizmet yürütecek yeme içme zincirleri arasında TAB Gıda markaları da bulunacak.

Türkiye genelinde Burger King®, Popeyes®, Arby's® ve Sbarro® ile dört global, Usta Dönerci® ve Döner Stop® ile de iki ulusal olmak üzere toplam altı markanın işletmecisi olan TAB Gıda, Burger King®, Popeyes® ve Sbarro® restoranları ile İstanbul Havalimanı’nda yerini aldı. 

Türkiye’de bin 200’e yakın restorana ulaşan ve çeyrek asırlık tecrübesiyle sektörünün lideri TAB Gıda, dünyaca ünlü markaları Burger King®, Popeyes® ve Sbarro® İstanbul Havalimanı H01 HPÖ’de (Pasaport öncesi) lezzet tutkunlarını ağırlayacak. 

“RİSK ALMAK İSTEMEYEN
YATIRIMCIYI BEKLİYORUZ”

Türkiye’den dünyaya açılan İstanbul Havalimanı’nda Burger King®, Popeyes®, Sbarro® markaları ile hizmet vermekten dolayı büyük gurur duyduklarını belirten Finans ve Franchise Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Çetinkaya, yatırımcılara sundukları avantajlı franchise fırsatlar ile sektöre yön vermeye devam ettiklerini ifade etti. 

Sahip oldukları ekosistemin kapısını ardına kadar yatırımcılara açtıklarını belirten Çetinkaya, risk almak istemeyen ve kontrollü büyümek isteyen yatırımcıları beklediklerini belirterek; “TAB Gıda çatısı altında hizmet veren Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby’s®’in yanı sıra Usta Dönerci® ve Döner Stop® markaları için de yatırımcılarımıza anahtar teslim işletme seçeneği sunuyoruz. Bugün Burger King®’in Türkiye’de faaliyet gösteren 650’den fazla restoranı içinden 250’den fazla restoranımız franchise olarak hizmet veriyor. Burger King®’in yanı sıra 80’e yakın Sbarro®, 200’ü aşkın Popeyes®, 70’den fazla Arby’s®, 130’dan fazla Usta Dönerci® ve 5 Döner Stop® restoranımız ile kaliteden ödün vermeden kesintisiz hizmet veriyor, güçlü işletme modelimizle sektöre yön vermeye devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.