Image

Tavuk Dünyası, Kocaeli’nde 9’uncu, Gölcük’teki ilk restoranını açtı

Tavuk Dünyası, Gölcük’te Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde açtığı şubesiyle Kocaeli’ndeki restoran sayısını 9’a çıkardı.

Türkiye’nin en önemli değerlerinden beyaz et sektörüne restoran işletmeciliği alanındaki dinamik yapısı ile soluk getiren Tavuk Dünyası, hali hazırda 186 restoranı ile hizmet sunuyor. Şirket, daha önce restoranının bulunmadığı bölgelerde yeni şubeler açarak kesintisiz büyümesini 2019’da da devam ettiriyor. Tavuk Dünyası, Kocaeli’nin farklı bölgelerinde yer alan şube yatırımlarına bir yenisini daha ekledi ve Gölcüklülerin sosyalleşme merkezlerinin başında gelen Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde açtığı restoranında konuklarını ağırlamaya başladı. 


YATIRIMLARA DEVAM

Gölcük’teki ilk restoranı olarak hizmete başlayan bu yeni şubeyle birlikte Tavuk Dünyası, Kocaeli’nin merkez ve farklı ilçelerindeki restoranlarının sayısını da 9’a çıkarmış oldu. 

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, Gölcüklü misafirlerini ağırlamaya başlamış olmaktan dolayı büyük bir heyecan içinde olduklarını ifade ederek şöyle konuştu:

“Kocaeli, markamıza yoğun yatırım talebi yapan illerden biri ve bu da bizi açıkçası gerçekten gururlandırıyor. Gölcük’te cadde restoranı olarak hizmet vermeye başlayan bu restoranımızla birlikte Kocaeli’nin farklı bölgelerindeki AVM ve caddelerinde toplam 9 şubemizle hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Gölcük’teki ilk şube yatırımımız olarak Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde kapılarını Gölcüklü konuklarımıza açan bu restoranımız Türkiye’deki toplam cadde şubelerimizin de sayısını 50’ye taşıdık.Yılın başından bu yana 10 farklı şehirde 10 yeni restoran açtık. Daha fazla lezzet severi ağırlamak ve lezzet noktaları haritamızı genişletmek adında 2019’un kalanında da yeni restoran yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi. Hizmete giren Gölcük şubesiyle birlikte, Tavuk Dünyası’nın Türkiye’deki toplam şube sayısı ise 46 şehirde 186’ya çıktı.