Image

The Populist baharı yüksek enerji ile karşılıyor

Başarılı DJ performanslarıyla kaliteli müziğe ve iyi damak zevklerine ev sahipliği yapan The Populist, Nisan ayına güçlü bir etkinlik programı hazırladı.

Yapı Kredi bomontiada’da kapılarını açan, zevk veren içecekten yemeğe, müzikten özel etkinliklere ev sahipliği yapan The Populist, Nisan ayına hızlı giriyor.

Baharın ritmini, keyif veren iyi yemek ve iyi müzik gustosu ile yükselten The Populist, DJ performanslarıyla şehrin enerjisini tutmaya devam ediyor. The Populist, craft tatlarla uyumlu imza lezzetlerin yer aldığı menüsü, misafirlerine keyifle uzun saatler geçirten atmosferi ve kaliteli müzik performanslarıyla bahar aylarını yüksek enerji ile karşılıyor. 

The Populist’le özdeşleşen DJ takviminde bu ay, tarzlarıyla yıllar içerisinde geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan DJ Mr. Murdoc, Cihan Saldıran, Levent Şen, Nikki Wild, Nadir Duman ve Cihan Saldıran gibi isimler yer alıyor. Yapı Kredi bomontiada’da 27 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek Soundgarden Festivali kapsamında Style-ist, Vj Serdar Orcan ve Mr. Murdock bir arada The Populist’te hareketli bir performansa imza atacaklar. 


Nisan ayında The Populist program takvimi


5 Nisan Cuma DJ Levent Şen-Rock, Pop, Indie Rock

6 Nisan Cumartesi DJ Nadir Duman-Rock & Pop & Alternative 

12 Nisan Cuma DJ Cihan Saldıran-Disco & Funk & Rock

13 Nisan Cumartesi DJ Murat Beşer & Mr. Murdoc -Neo Disqoteque & Rock’n Roll

19 Nisan Cuma DJ Özgür Cankardeş-VJ Past to Present 

20 Nisan Cumartesi DJ Cihan Saldıran-Disco & Funk & Rock

26 Nisan Cuma DJ Nikki Wild-80’s Rock

27 Nisan Cumartesi DJ Style-ist - Edit & Funk & Mashup / Vj Serdar Orcan - PopRock & Funk & Rock / Mr.Murdoc - 80's Rock & Grunge & Alternative & Punk

Her Salı, Çarşamba ve Perşembe akşamları DJ Mr. Murdoc – Downtown Rock