Image

Kilye Lokanta Emaar doğal ve geleneksel lezzetin yeni adresi.

İstanbul’un en büyük yaşam ve alışveriş merkezi Emaar, teras katında açılan Kilye Lokanta ile Türk mutfağının klasikleşmiş lezzetlerini lokanta ve meyhane konseptiyle lezzetseverlere sunuyor.

Yeni nesil konsept mağaza ve restoranları, Türkiye’nin en büyük timsahının bulunduğu akvaryumu, 15 salonlu Cinemaximum Gold Class sineması ile İstanbul’un en büyük alışveriş merkezi Emaar, lezzet tutkunları ve gastronomi meraklıların vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde lezzet duraklarına bir yenisini daha ekleyen Emaar, teras katında açılan doğal ürünler markası Kilye ile geleneksel Türk mutfağını lokanta ve meyhane konseptiyle lezzet severlerle buluşturuyor.

Kuzey Ege’nin bağ havasını şehre taşıyan Suvla’nın bir markası olan Kilye’nin menüsünde mevsiminde toplanarak geleneksel yöntemlerle hazırlanan tencere yemeklerinden mezelere, kahvaltıdan genetiği değiştirilmemiş buğday unlarından üretilen pide ve lahmacuna birçok lezzet yer alıyor. Akşamları ise Kilye’de güne özel mezeler, zengin bir şarap ve rakı seçkisiyle sunuluyor. Kilye Lokanta’nın menüsünde yer alan tüm doğal ürün ve aksesuarlar, Emaar Square Turkish Village katında yer alan Suvla Shop’tan satın alınabiliyor.

Emaar’da Doğal ve Geleneksel Lezzetin Yeni Adresi: Kilye Lokanta